Jak to u nás chodí

S námi hubnete zdravě, rychleji a se spoustou jídla!

Žádné hladovění, ale vyvážený jídelníček z běžně dostupných potravin.


- osobní přístup

- podpora a motivace

- individuální jídelníčky každý týden

- exkluzivní bylinné produkty pro podporu hubnutí a očistu těla

- konzultace, poradenství, vážení a měření ZDARMA

- hubnutí s plným bříškem a dobrou náladou

Jak na to?

Telefonická informace

Když nám necháte svůj telefon, zavoláme Vám a po telefonu Vám osobně všechno vysvětlíme - jak funguje unikátní metoda Naturhouse, co je obsahem analýzy těla, úvodní konzultace a jak funguje proces hubnutí.

Bezplatná analýza těla

Při bezplatné analýze Vás dietoložka zváží na speciální váze, zjistí poměr Vašich tkání a poradí Vám, jaký způsob hubnutí by pro Vás byl ideální. Nic neplatíte, navíc dostanete malý dárek! A můžete se rozhodnout, zda s námi chcete hubnout a vstoupit do metody Naturhouse.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultace trvá cca 45 minut. Dietoložka s Vámi probere Váš jídelníček i životní styl a připraví pro Vás Vaše hubnutí na míru. Dostanete speciální jídelníček z běžně dostupných potravin a bylinný produkt. Při dodržení metody budete hubnout 0,5 - 1 kg týdně.

Pravidelné konzultace

Další konzultace již trvají asi 15 - 20 minut. Dietoložka Vás zváží, probere s Vámi dění minulého týdne a připraví nový jídelníček a bylinný produkt.

Více informací a zkušeností

Chcete se dovědět více o Naturhouse? Na webových stránkách www.naturhouse-cz.cz najdete přehled poboček Naturhouse v České republice, celou řadu příběhů našich klientů, zdravé recepty a spoustu zajímavostí o naší jedinečné metodě!